У Львові обирають найкращого двірника: переможцю обіцяють цінний приз

У Львові обирають найкращого двірника: переможцю обіцяють цінний приз

Конкурс розпочався сьогодні, 20 березня

У Львові відзначають найкращих двірників міста з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Про це пишуть на сторінці Львівської міської ради

Цього року конкурс пройде вже вчетверте. Триватиме він з 20 до 31 березня, а голосування відбуватиметься на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова».

Перший етап триватиме з 10:00 год 20 березня до 10:00 год 27 березня 2023 року. Впродовж тижня мешканці міста можуть подавати кандидатуру двірника, заповнивши відповідну Google-форму.

Другий етап – голосування за подані кандидатури – розпочнеться о 17:00 год 27 березня і завершиться о 17:00 год 31 березня.

Нагородження переможців відбудеться після підрахунку. Двірник, який набере найбільшу кількість голосів львів’ян, отримає титул «Найкращий двірник Львова – 2023» і цінний приз, про який буде оголошено згодом.

До голосування будуть допущені лише кандидатури, подані в Google-формі на 1-му етапі.

«Мерія запрошує долучати до конкурсу своїх сусідів, знайомих та рідних, щоб підтримати увагою та вдячністю людей, завдяки кропіткій праці яких наше місто і будинки стають чистими та охайними», - йдеться у повідомленні.

Вперше міський конкурс «Найкращий двірник Львова» проводили у 2018 році. Тоді переможцем став Мирослав Новоставський, двірник ЛКП «Південне» Франківської районної адміністрації, який доглядає територію будинку на вул. Володимира Великого, 117. Пан Мирослав став героєм багатьох журналістських матеріалів, у тому числі й світових видань. Пан Мирослав отримав подяку від громади Львова та подарунковий сертифікат на тур «Вікенд у Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт».

Переможцем конкурсу «Найкращий двірник Львова – 2019» став Володимир Катинський – двірник ЛКП «Балатон-409». Пан Володимир також отримав подяку від громади Львова та подарунковий сертифікат на тур «Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт».

«Найкращий двірник Львова – 2020» знову став – Мирослав Новоставський з ЛКП «Південне» у Франківському районі міста. Нагорода – поїздка для двох на Святу землю.

Нагадаємо, детальніше про те, де та які типи сміття можна утилізувати у Львові, читайте у матеріалі LVIV.MEDIA.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності