Парабіатлоніст зі Львова здобув «бронзу» Кубка світу у США

Загалом львівські спортсмени на змаганнях здобули чотири медалі

Львів’янин Павло Баль в останній день на Кубка світу у США став бронзовим призером у лижній гонці на 20 км. Також у цій дисципліні виступив ще один представник Львівщини – Василь Кравчук, який фінішував на високому сьомому місці.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Загалом спортсмени зі Львівщини на фінальному етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату здобули по дві медалі:

• Василь Кравчук – «бронза» у біатлоні на 12,5 км, «срібло» у біатлоні на 7,5 км;
  • Павло Баль – «срібло» у біатлоні на 7,5 км, «бронза» у лижній гонці на 20 км;

Додамо, що Кубок світу пройшов у Мідвеї, штат Юта.

Нагадаємо, в казахстанському місті Щучинську на юніорському чемпіонаті світу з біатлону збірна України, з біатлоністкою зі Львівщини у складі, стала третьою у змішаній естафеті серед дівчат.