У Львові Зеленський відвідав поранених військових і вручив їм нагороди

У Львові Зеленський відвідав поранених військових і вручив їм нагороди

За надання кваліфікованої медичної допомоги воїнам Глава держави відзначив орденами Данила Галицького також представників Медичних сил Збройних Сил України

Під час робочого візиту до Львова Президент України Володимир Зеленський відвідав один із госпіталів, де лікуються поранені українські захисники, які воювали, зокрема, на Бахмутському напрямку.

Про це пишуть на сторінці Президента України.

Глава держави поспілкувався з військовими й побажав їм якнайшвидшого одужання.

«Дякую вам за службу, за героїчний захист нашої батьківщини. Бажаю вам швидкого одужання», – сказав Зеленський.

Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди. Зокрема, мінометники, стрільці, зенітники, гранатометники, бойові медики отримали ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня.

Як розповіли Президенту, з метою надання високоспеціалізованої медичної допомоги українським захисникам налагоджено співпрацю медустанови з провідними фахівцями найкращих клінік США та Великої Британії щодо впровадження сучасних малоінвазивних та високотехнологічних оперативних втручань у галузі пластичної та реконструктивної хірургії, а також новітніх методів реабілітаційної медицини. Крім того, працівники медичної служби регулярно проводять заняття з тактичної медицини з чинними військовослужбовцями.

За надання кваліфікованої медичної допомоги воїнам Глава держави відзначив орденами Данила Галицького представників Медичних сил Збройних Сил України.

«Хочу подякувати вам за вашу роботу, за службу, особливо в цей рік. Це було найскладніше випробування для всіх. Дякую, що поставили на ноги таку кількість наших воїнів, наших героїв», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що держава бачить і високо цінує роботу військових медиків.

«Бажаю вам усім здоров'я та перемоги», – додав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський прибув до Львова для зустрічі з латвійським лідером Егілсом Левітсом.

Ціль візиту — проведення конференції United for Justice — «Об’єднані заради справедливості», яку анонсував раніше у своїй пресконференції Зеленський.

Учасники будуть обговорювати правові аспекти створення Спеціального трибуналу за злочин агресії, а також механізму компенсації завданої шкоди через напад Росії на Україну. Генеральний прокурор Андрій Костін анонсував, що будуть окремі панельні дискусії, присвячені розслідуванню і переслідуванню злочинів геноциду, сексуального насильства, воєнних злочинів проти довкілля тощо.

Сьогодні, 3 березня, Президент України та перша леді разом з президентом Латвії Егілсом Левітсом та його дружиною поклали квіти біля могил полеглих в бою захисників України на Личаківському кладовищі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності