У Львові попрощаються із чотирма загиблими захисниками: ким вони були

У Львові попрощаються із чотирма загиблими захисниками: ким вони були

Поховають Героїв на Личаківському кладовищі

У четвер, 2 березня, Львів попрощається з Ігорем Сачинським, Роландом Хараішвілі, Сергієм Саушкіним, Юрієм Очкусем, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону Ігоря Сачинського, Сергія Саушкіна та Роланда Хараішвілі, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

О 14:00 розпочнеться Чин похорону Юрія Очкуся, 14:30 — міська церемонія прощання на площі Ринок.

Біографічні довідки Героїв

Юрій Очкусь народився у Львові 23 травня 1991 року, а загинув на війні проти російських загарбників 25 лютого 2023 року.

Захисник навчався у Закладі загальної середньої освіти №87 Львівської міської ради імені Ірини Калинець та Середній загальноосвітній школі №27 міста Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького.

Після закінчення школи працював у приватному підприємстві «Паркбуд».

Із початком агресії Росії став на захист Батьківщини до лав «Правого сектору», у 2015 році підпив контракт із Збройними силами України. Боронив державу у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних сил України.

За особисту відвагу був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України та орденом «За мужність» III ступеня.

В Юрія Очкуся залишилися батьки, дружина, син, дві доньки, брат та дві сестри.

Роланд Хараішвілі родом із Грузії. Він народився 2 липня 1986 року у місті Руставі, а загинув в Україна на війні проти російських окупантів 20 лютого 2023 року.

Спочатку навчався у початковій школі в Грузії, згодом — у Горлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 Горлівської міської ради Донецької області. Закінчив Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Із початком агресії Росії переїхав до Запоріжжя, далі проживав у Львові. Працював у приватному акціонерному товаристві «Київстар» та товаристві з обмеженою відповідальністю «Прогрес Д.Ф.». Захоплювався спортом та новітніми технологіями.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими загарбниками у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Роланда Хараішвілі залишилися вагітна дружина, батьки та брат.

Сергій Саушкін народився у Львові 15 травня 1985 року, а загинув на російсько-українській війні 22 лютого 2023 року.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №61. Здобув професійно-технічну освіту, згодом вступив до Української академії друкарства.

У вільний час захоплювався комп’ютерними технологіями.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боровся із загарбниками на східному напрямку у лавах 46-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У Сергія Саушкіна залишилася мама.

Ігор Сачинський уродженець Львова. Народився 16 лютого 1976 року, а загинув 23 лютого 2023 року на війні проти російських вбивць.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Закінчив Середнє професійно-технічне училище №50. Згодом здобував юридичну освіту у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля у місті Феодосія.

Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові. Впродовж 5-ти останніх років працював у Республіці Польща.

Із початком повномасштабного вторгнення повернувся в Україну та став до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. Під час виконання бойових завдань тричі отримував поранення, однак повертався на фронт.

В Ігоря Сачинського залишилися мама і брат.

Нагадаємо, в результаті бойових дій в районі Херсонської області 26 лютого загинув військовослужбовець зі Львівщини Василь Володимирович Демчишин. 1 березня із ним попрощалися у рідному селі Завидовичі Великолюблінської громади.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності