Львів’яни здобули «золото» на Гран-прі з кульової стрільби у Хорватії

Загалом збірна України вже здобула три медалі на цих змаганнях

У п’ятницю, 20 січня, в хорватському Осієку передостанній змагальний день на Гран-прі з кульової стрільби. І він став медальним для збірної України, адже у змаганнях змішаних пар (мікст) у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів переможцями стали Юлія і Павло Коростильови.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, у фіналі львів'яни в драматичній боротьбі перемогли дует з Південної Кореї 17:15. Додамо, що Павло і Юлія вийшли у фінал, посівши перше місце у кваліфікації, де змагалося 15 пар.

Загалом брат і сестра зі Львова принесли третю медаль у скарбничку збірної України на Гран-прі в Хорватії. Напередодні Павло став срібним призером у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (ПП-3). А у змаганні змішаних команд «бронзу» завоювали Поліна Колеснікова і Сергій Омельчук.

Нагадаємо, Павло Коростильов став найкращим спортсменом Львівщини у 2022 році. Натомість його тренери — Сергій і Валентина Коростильови — стали найкращими тренерами в області у 2022 році.