Львів’янка виборола «бронзу» на міжнародному турнірі з карате у Греції

Для Вікторії Ващишин це був дебютний виступ на дорослому рівні й одразу такий успіх

З 13 до 15 січня відбувся перший старт нового року для каратистів — престижний міжнародний турнір Karate 1 Series A – Athens 2023. За медалі в столиці Греції Афінах змагалися понад тисяча атлетів із 74 країн світу, а українська збірна виборола дві бронзові медалі. Одну з них завоювала талановита львів'янка Вікторія Ващишин.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, представниця клубу «Юніон», вихованка заслуженого тренера України Антона Нікуліна виборола «бронзу» у жіночому куміте до 61 кг. Загалом у цій категорії змагалося 76 учасниць.

Львів’янка розпочала свій шлях на цьому турнірі з перемоги над представницею Азербайджану, після чого поступилася майбутній срібній призерці Шімаді з Японії. Відтак, Вікторія здобула перемоги над трьома суперницями з Польщі, Угорщини та Північної Македонії у втішних поєдинках і вийшла у «бронзовий фінал», в якому виявилась сильнішою за представницю Боснії і Герцеговини.

Зазначимо, що для Вікторії це був дебютний виступ на дорослому рівні й одразу такий успіх.

Нагадаємо, львівські санкарі вибороли дві медалі на Кубку націй із санного спорту.