• Головна
  • Новини Львова
  • Львів’янка Олена Старікова виборола «золото» на етапі Ліги чемпіонів у велоспорті

Львів’янка Олена Старікова виборола «золото» на етапі Ліги чемпіонів у велоспорті

Львів’янка Олена Старікова здобула золоту медаль у спринті на четвертому етапі Ліги чемпіонів з велотреку.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.

У фіналі українська спортсменка випередила чинну чемпіонку світу у цій дисципліні Матільде Грос з Франції.

Додамо, Ліга чемпіонів — це змагання для найуспішніших світових зірок, які відбуваються під егідою Міжнародного союзу велосипедистів (UCI). Такі змагання проводять вдруге.

Довідково:

26-річна Олена Старікова — заслужений майстер спорту України. Тренує спортсменку Євген Болібрух. На Олімпіаді-2020 Олена Старікова стала срібною призеркою в спринті.