• Головна
  • Новини Львова
  • Стало відомо, скільки переселенців отримали меддопомогу у Львові від початку повномасштабного вторгнення

Стало відомо, скільки переселенців отримали меддопомогу у Львові від початку повномасштабного вторгнення

Стало відомо, скільки переселенців отримали меддопомогу у Львові від початку повномасштабного вторгнення

Йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо

Українці, які вимушено переїхали до Львова через повномасштабне вторгнення рф, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. Так, від 24 лютого лікування й консультації у місті отримали понад 120 тисяч людей.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Зокрема, з різними травмами та пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 7 955 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 196 людей, інших уже виписали).

Водночас за амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 92 773 українці, з них 16 486 — діти, 2 566 — вагітні жінки. Крім того, мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19 316 людям.

Зазначається, що через російську агресію щодня страждають сотні людей. Для того, аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними й доступними в Україні, у Львові в Національному центрі реабілітації «Незламні» (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези. Детальніше про це можна дізнатись тут. Натомість зробити пожертву можна, перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» допомогли бійцю, якому розірвало нерв на руці. Після реабілітації він готується повернутися на фронт.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності