22 листопада у Львові прощатимуться з трьома Героями

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

Сьогодні, 22 листопада, Львів попрощається з трьома Героями. Віталій Мельник, Роман Прендота, Володимир Сухолиткий захищали Україну від російських окупантів.

Про це повідомляють у Львівській міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Віталія Мельника та Романа Прендоту поховають на Личаківському кладовищі, Володимира Сухолиткого — у Солонці на Львівщині, де він мешкав.

Біографічні довідки Героїв

Віталій Мельник (17.08.1992-16.11.2022). Львів’янин.

Навчався у закладі загальної середньої освіти №87 Львівської міської ради імені Ірини Калинець. У мирний час працював в охоронній сфері у Львові.

Протягом 2016-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції/операції Об’єднаних сил.

Після повернення до цивільного життя працював у Львівському комунальному підприємстві «Муніципальна варта».

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації проходив військову службу у лавах Збройних Сил. Боровся проти російських окупантів у «гарячих» точках у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Віталія Мельника залишилися мама та двоє синів.

Роман Прендота (09.04.1983-11.11.2022). Уродженець міста Дрогобича Львівської області.

У дитинстві проживав у місті Хирів. Навчався у закладі загальної середньої освіти I-III ступенів-ліцеї імені Владики Івана Хоми міста Хирів. Будучи переможцем численних олімпіад, поза конкурсом вступив до Національного університету «Львівська політехніка». Під час навчання додатково закінчив військову кафедру.

Більше 20-ти років проживав у столиці. Працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АПТ Україна Групп», пройшов шлях від конструктора до головного інженера департаменту проєктів.

З початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини. Боровся із російськими загарбниками у лавах 68-ї окремої єгерської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Романа Прендоти залишилися батьки та дружина.

Володимир Сухолиткий (13.08.1976-19.11.2022). Уродженець міста Тисмениця Івано-Франківської області. Згодом родина переїхала до Львова.

Навчався у середній загальноосвітній школі №86. У 1998 році закінчив Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси та кредит». Додатково здобув юридичну освіту у Львівському торговельно-економічному університеті.

Полковник запасу. Протягом 20-ти років перебував у лавах Збройних Сил України. У 2005 році був у складі українського миротворчого контингенту в Республіці Ірак.

Із початком агресії росії виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Обіймав посади начальника фінансової служби військових частин А2242, А3896, А3581, начальника організаційного відділу фінансово-економічного управління Оперативного командування «Північ».

Протягом 2016-2018 років працював у Західному територіальному управлінні внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, опісля — у Львівському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України.

З перших днів повномасштабного вторгнення добровільно вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України, був начальником фінансової служби.

У Володимира Сухолиткого залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Нагадаємо, 19 листопада в районі виконання завдань у Вугледарі, що у Волноваському районі Донеччини, загинув військовослужбовець зі Львівщини Данько Денис Максимович.

 

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності