• Головна
  • Новини Львова
  • Львів’янин став чемпіоном Європи із сучасного п'ятиборства серед молоді до 24 років

Інший представник України на цих змаганнях посів 10-те місце

У суботу, 19 листопада, в індивідуальному фіналі чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства серед молоді віком до 24 років блискуче виступив 20-річний львів'янин Юрій Ковальчук. Він здобув золоту медаль в суперництві із 17-ма іншими фіналістами.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

В польському місті Зелена Гура талант зі Львова, якого тренують Віталій Тарнакін, Олег Фіалкович, Андрій Ковальчук та Андрій Орліковський, набрав 1517 очок та випередив двох німецьких атлетів, які стали срібним і бронзовим призерами. У фіналі також змагався киянин Владислав Чекан, він замкнув чільну десятку.

Додамо, в тій же Зеленій Гурі минулого місяця майстер спорту України міжнародного класу Юрій Ковальчук став четвертим на юніорському чемпіонаті світу.

Нагадаємо, Львівське «Динамо» зіграє в міжнародному турнірі WP Tour Series 2022/2023. Ці змагання пройдуть в кілька етапів. Ознайомитись із розкладом матчів львівської команди можна тут.