Львівська команда стала чемпіоном України з флаг-футболу

Для визначення переможця команди-учасниці провели 15 поєдинків за круговою системою

У Львові на стадіоні «Сокіл» відбувся чемпіонат України з флаг-футболу (безконтактна версія американського футболу). Перемогу в цих змаганнях здобула львівська команда «Леви-1».

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Цього року чемпіонат України пройшов в один етап, відповідно у Львові й визначився чемпіон України. За головні трофеї змагалися такі команди:

• «Орли» (Здолбунів);
  • «Вовки-1» (Вінниця);
  • «Вовки-2» (Вінниця);
  • «Леви-1» (Львів);
  • «Леви-2» (Львів);
  • «Титани» (Кам‘янець-Подільський).

Для визначення переможця команди-учасниці провели 15 поєдинків за круговою системою (кожен учасник турніру грав з усіма іншими учасниками).

За підсумком надзвичайно цікавих матчів львівська команда «Леви-1» здобула перше місце і виборола золоті нагороди чемпіонату. Срібними призерами стали «Вовки-1» (Вінниця), а «бронзу» здобули «Орли» зі Здолбунова.

Нагадаємо, у Львові на стадіоні «Юність» завершився ювілейний десятий кубок України з регбіліг. Участь у змаганнях взяли сім команд з різних куточків країни. Переможцем турніру стала львівська команда КІВС «Lviv Tigers».