• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові суд позбавив на 10 років права керування двох водіїв, які їздили під наркотиками

У Львові суд позбавив на 10 років права керування двох водіїв, які їздили під наркотиками

У Львові суд позбавив на 10 років права керування двох водіїв, які їздили під наркотиками

Личаківський районний суд міста Львова позбавив двох чоловіків права керування на 10 років за їзду в стані наркотичного сп'яніння.

Про це LVIV.MEDIA дізналось із матеріалів справ № 463/4844/22 та № 463/5779/22.

Одного з обвинувачених затримали 28 липня о 12-й годині ночі на вул. Пасічній. Чоловік з явними ознаками наркотичного сп'яніння керував мотоциклом.

"Від проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків, двічі протягом року притягався до відповідальності за аналогічні правопорушення", — йдеться у постанові суду.

Зазначається, що чоловік вже притягався до відповідальності за їзду в алкогольному чи наркотичному сп’янінні у листопаді та грудні 2021 року. В обох випадках суд покарав чоловіка накладенням штрафу у розмірі 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.

Ще одного чоловіка затримали 21 червня о 10:30 у Львові на вул. Туркменській, 33. Обвинувачений з ознаками наркотичного сп'яніння керував автомобілем Opel Astra.

Від проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння обвинувачений у присутності двох свідків відмовився. Окрім того, з 2016 року чоловік дев'ять разів притягався до відповідальності за аналогічні правопорушення.

Обох водіїв Личаківський районний суд міста Львова покарав арештом строком на 15 діб з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Можливо, пропустили:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності