Львівська шпажистка перемогла на престижному турнірі у Швейцарії

Для львів'янки це вже друге “золото” в цьому сезоні

У неділю, 2 жовтня, шпажистка зі Львова Ксенія Пантелєєва здобула перемогу на турнірі-сателіті FIE у Женеві (Швейцарія). У змаганнях взяли участь понад 70 учасниць з 21 країни.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

На шляху до “золота” підопічна Андрія Орліковского та Зоряни Семеряк у чвертьфіналі перемогла іншу українку — 15-річну Емілі Конрад (15:11). Таким чином, наймолодша учасниця турніру зупинилася за крок від п’єдесталу у женевському спортивному центрі “Bout-du-Monde”.

Тим часом для 28-річної Ксенії Пантелєєвої, яка лише на початку літа народила дитину, це вже друге “золото” в цьому сезоні. Раніше, у вересні, бронзова медалістка чемпіонату світу виграла такий самий Сателіт FIE у Братиславі.

Нагадаємо, львів’янка Діана Шостак, яка виступає у дисципліні куміте (вагова категорія до 55 кг), стала чемпіонкою світу з карате серед студентів. Також на цих змаганнях “бронзу” виборов ще один представник Львова — Юрій Мосійчук.