• Головна
  • Новини Львова
  • Львівські “Барком-Кажани” здобули “бронзу” міжнародного волейбольного турніру в Польщі

Львівська команда вже цієї неділі, 2 жовтня, дебютує у чемпіонаті Польщі

Львівський волейбольний клуб “Барком-Кажани” взяв участь у передсезонному міжнародному турнірі в Польщі. Українська команда на цих змаганнях виборола “бронзу”.

Про це повідомили в управлінні спорту Львова.

Окрім "Кажанів", участь у турнірі взяли:

• бронзовий призер Плюс Ліги “Aluron CMC Warta Zawiercie” (Польща);
  • дворазовий переможець Ліги Чемпіонів “Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle” (Польща);
  • “Berlin Recykling Volleys” (Німеччина).

Турнір пройшов у форматі фіналу чотирьох. У першому матчі “Кажани” з рахунком 0:3 поступилися титулованій польській “Заксі”, а у матчі за 3-тє місце з рахунком 3:1 (25:18; 22:25; 25:18; 26:24) перемогли “Берлін Ресайклінґ Волейз”.

Зазначимо, львівські “Барком-Кажани” цьогоріч гратимуть у польській Плюс Лізі. Вже цієї неділі, 2 жовтня, вони дебютують у польському чемпіонаті в матчі 1-го туру у Ґданську. Українська команда зустрінеться з місцевим “Трефлом”.

Нагадаємо, 17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб здобув “срібло” на чемпіонаті світу з шахів, що проходив у Варшаві. Загалом Україну представляли 15 спортсменів дефлімпійської збірної, які вибороли шість медалей на цих змаганнях.