• Головна
  • Новини Львова
  • Є ще порох у порохівницях: львів’яни успішно виступили на чемпіонаті світу з дзюдо серед ветеранів

Загалом за медалі у різних вікових та вагових категоріях змагались 900 спортсменів з різних країн

У Польщі завершився чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів, на якому чудовий результат продемонстрували представники України. Зокрема, троє львів‘ян потрапили у топ-5 у своїх вагових категоріях.

Про це повідомили у Львівській обласній федерації дзюдо.

Загалом за медалі у різних вікових та вагових категоріях змагались 900 спортсменів з різних країн. У складі національної збірної України успішно виступили четверо львів‘ян:

• Ігор Книш виборов “бронзу” у ваговій категорії до 90 кг у категорії М7;
  • Михайло Максименко став 5-им у ваговій категорії 81 кг у категорії М2;
  • Андрій Рікота увійшов до п’ятірки найкращих у вазі до 90 кг у категорії М3;
  • Олег Карандюк не увійшов у топ-5, проте показав гідну боротьбу у вазі до 73 кг у категорії М5.

Нагадаємо, спортсменка з Червонограда Наталія-Вікторія Хамула виграла чемпіонат України зі стрибків у довжину.

Додамо, у Львові завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Михайленка. Змагання тривали у Львові протягом 5 днів, і місцеві спортсмени продемонстрували чудові результати, виборовши 9 медалей.