• Головна
  • Новини Львова
  • Роз‘єднали півкулі мозку: львівські медики врятували 8-річного хлопчика з епілепсією від судом

Роз‘єднали півкулі мозку: львівські медики врятували 8-річного хлопчика з епілепсією від судом

Роз‘єднали півкулі мозку: львівські медики врятували 8-річного хлопчика з епілепсією від судом

Львівські нейрохірурги провели одну із найскладніших операцій при епілепсії 8-річному хлопчику, щоб припинити поширення нападів.

Про це повідомляють у Першому медичному об’єднанні Львова.

У Олега — туберозний склероз. Це генетичне захворювання, що вражає нервову та інші системи і супроводжується епілептичними нападами. Дитина страждала від судом, які траплялися до 10 разів на добу.

Команда дитячих нейрохірургів спільно з епілептологами зважились провести хлопчику важку операцію — калозотомію.

"Під час операції хлопчику вдалося роз’єднати півкулі та провести повне розсічення мозолистого тіла (total callosotomy). Хірургічне лікування показало чудові результати. Ось уже три місяці Олежика зовсім не турбують судоми", —  розповідають медики.

На сьогодні хлопчика вже три місяці не турбують судоми. Олег приходить з батьками на профілактичні огляди, за якими лікарі відстежують стан хлопчика, щоб визначити подальшу тактику лікування та необхідність наступних етапів.

Нагадаємо, львівські медики врятували дівчинку, яка 8 років носила пластмасовий корсет для спини, аби не допустити розвитку сколіозу. Корсет не допомагав дівчинці, адже у неї розвинулась виражена деформація 4-го ступеня. Тож львівські медики запропонували зробити операцію.

Можливо, пропустили:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності