• Головна
  • Новини Львова
  • У Львові заявили, що прапор України скоро замайорить над усіма тимчасово окупованими територіями

У Львові заявили, що прапор України скоро замайорить над усіма тимчасово окупованими територіями

У Львові заявили, що прапор України скоро замайорить над усіма тимчасово окупованими територіями

Відвідав урочисте підняття прапора України й голова Луганської ОВА Сергій Гайдай

На Львівщині святкують День Прапора України. Відтак, сьогодні, 23 серпня, у Львові з цієї нагоди на найвищому стяготримачі підняли державний прапор. Зробили це біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це інформує Львівська ОВА.

Участь у події взяли керівництво області та міста, представники Луганської обласної військової  адміністрації, військові, діячі науки та культури, представники міжнародних, громадських, релігійних організацій та громадськість.

"Прапор — це символ незалежності та боротьби. Вітаю у нас на Львівщині делегацію з Луганщини. У 2014-му вона першою давала відсіч окупантам. Відтоді у Львівській обласній адміністрації зберігається прапор, який привезли воїни з цієї області. Ми оберігаємо його як найбільшу реліквію. Завдяки Збройним Силам України ми можемо стояти під нашим прапором. Він скоро замайорить над усіма тимчасово окупованими територіями. Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за нашу землю. Слава Україні!", — зазначив очільник області Максим Козицький.

Підняти прапор дали наказ ліцеїсту Луганського обласного ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою та ліцеїсту Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Відвідав урочисте підняття прапора України й голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Львівщина і Луганщина — це Україна. Ми звільнимо усі наші землі. Ми багато зробили, щоб Луганська область почала відновлюватись, і наші друзі, які щороку приїжджали піднімати прапор у Сіверськодонецьку, добре знають, як розвивалось це місто. На жаль, сьогодні не можемо розвивати область. Але тішить, що у нас є друзі на Львівщині, і ми можемо тут святкувати. Дякую ЗСУ за те, що Луганська область майже пів року була одним із форпостів і утримувала рашистську навалу!", — наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У межах заходу презентували військово-історичну мистецьку композицію "Лицарі Держави" (мурал) на Громадському просторі.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності