Суд покарав львів'янина умовним терміном за підтримку "руского міра"

Суд покарав львів'янина умовним терміном за підтримку "руского міра"

Франківський районний суд визнав винним у виправдовуванні російської агресії, розпалюванні міжнаціональної ворожнечі та антисемітизмі уродженця міста Львова.

Про це Lviv.Мedia стало відомо з матеріалів судової справи № 465/2727/22.

Зазначається, що чоловік протягом 2018-2022 років у соцмережі "Однокласники" розмістив 15 публікацій, які присвячені тематиці протистояння на Донбасі, зокрема критиці українців, які підтримують ідеї незалежного від росії політичного курсу країни.

Також у своїх публікаціях львів'ян висловлював ідеї, що підривають повагу до єврейської національності та релігійного віросповідання, а також викликають почуття ненависті до традицій, культури, способу життя, релігійних обрядів єврейської національності.

Окрім того, поширював різноманітні агресивні заклики та вигадування про образ "бандерівців", що кваліфіковано експертом як розпалювання національної ворожнечі та ненависті, приниження національної честі та гідності.

За цим фактом 11 лютого 2022 року відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 Кримінального кодексу України.

Під час обшуку у підозрюваного вилучено георгіївські стрічки, обкладинку для паспорта з написом "паспорт россии", малюнки з георгіївськими стрічками і написом "зі святом 9 травня" та іншу радянську атрибутику.

9 серпня 2022 року чоловік уклав з прокурором Франківської окружної адміністрації угоду про визнання винуватості, яку 16 серпня затвердив Франківський районний суд міста Львова.

Йому обрано покарання у вигляді 3-ох років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим строком 2 роки.

Можливо, пропустили:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності