У Львові облаштують майданчик для евакуйованих машин

У Львові облаштують майданчик для евакуйованих машин

У Львові на вулиці Кривоноса, 6 облаштують спеціальний майданчик для зберігання евакуйованих машин. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Майданчик на 77 місць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем». Облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

На сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1. «Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв», - розповів заступник начальника управління безпеки ЛМР Юрій Дякович.

Тепер департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має розробити Програму здійснення заходів щодо облаштування майданчика. А ЛКП «Інститут просторового розвитку» - надати проєктні пропозиції на його облаштування.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн – це мінімальна вартість однієї послуги з  евакуації у Львові.

Нагадаємо, що у Львові діють нові тарифи на послуги з евакуації транспорту на штрафмайданчики.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності