Львівські медики зберегли зір новонародженому, який народився вагою 560 грамів

Львівські медики зберегли зір новонародженому, який народився вагою 560 грамів

Добре налагоджена співпраця та фаховий підхід спеціалістів допомогли зберегти зір малюкові

Львівські лікарі врятували зір малюку Теодору. Хлопчик народився на 24-му тижні з вагою 560 грамів у Тернополі. До Львова його привезли із дуже складною патологією очей — задньою агресивною ретинопатією недоношених, що потребувала термінової допомоги. На ухвалення рішення і проведення оперативного втручання було всього 48 годин.

Про це повідомили у Львівській обласній клінічній лікарні.

Добре налагоджена співпраця та фаховий підхід спеціалістів допомогли зберегти зір малюкові. Як розповіла лікарка-офтальмологиня Ірина Музичка, враховуючи сам стан сітківки і те, що судин було дуже мало, спільно із вітреоретинальними хірургами вони прийняли рішення ввести анти-VEGF препарат. За два тижні лікарі зробили допоміжну лазеркоагуляцію, а за місяць — ще одну.

"Велика гордість і велика радість переповнюють усіх нас, що вдалося врятувати зір маленькій людині, а крок за кроком зробимо усе від нас залежне, аби маленький Теодор, який важить уже 3 610 гр, якнайшвидше повернувся додому здоровим. Ми вже точно знаємо, що з очками все буде добре, судинки ростуть, як треба, і наш крихітний пацієнт буде бачити", — скзазала Ірина Музичка.

Тим часом мама малюка висловила подяку лікарям і радіє, що її син зможе бачити та мати звичайні дитячі радощі.

"У мого хлопчика буде майбутнє, наповнене здоров’ям, у мене було так багато переживань і страхів, але тепер я впевнена, що все буде добре, ми побороли найстрашніше — проблему із зором, ми щодня ростемо і розвиваємося, тут маємо професійну допомогу, підтримку, опіку і людяність в особі усієї медичної команди Неонатального центру", — зізнається Олена, мама крихітного хлопчика.

У лікарні зазначають, що до них можна звертатись щодо хвороб новонароджених та отримати фахові консультації:

+38(067) 672 27 21 — Зоряна Салабай, завідувач відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених;

+38(097) 914 18 80 — Ірина Музичка, лікар-офтальмолог відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

Нагадаємо, львівські медики врятували життя 10-річному киянину, який потрапив до лікарні після перенесеного крововиливу у мозок.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності