Львів'янка виборола бронзу чемпіонату Європи з велосипедного спорту

Це вже друга медаль Олени Старікової на змаганнях

У вівторок, 16 серпня, 26-річна спортсменка Олена Старікова виборола бронзу чемпіонату Європи з велосипедного спорту, що триває у Мюнхені.

Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

Львів’янка фінішувала третьою у гонці кейрін. Першою дистанцію здолала німкеня Лея Фрідріх, другою фінішувала представниця Польщі Урсула Лось.

"Це вже друга медаль Олени на змаганнях. Раніше вона стала віце-чемпіонкою у гонці гіт. Випередила українку лише німкеня Емма Хінце", — розповідають у Львівській ОВА.

Там додають, що за зайняте призове місце Олена отримає винагороду в розмірі 20 тисяч гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОВА. Ще 10 тисяч отримає її тренер Євген Болібрух.