Президент нагородив орденом "За заслуги" львів’янина Юрія Дідулу

Президент нагородив орденом "За заслуги" львів’янина Юрія Дідулу

Юрій Дідула є співзасновником руху "Будуємо Україну разом"

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом "За заслуги" ІІІ ступеня львів'янина, керівника програми "Будуємо Україну Разом" Юрія Дідулу.

Про це 13 серпня повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОВА.

У пʼятницю, 12 серпня, з нагоди Дня молоді президент України Володимир Зеленський зустрівся з молоддю. На зустрічі були представники молодіжної спільноти України та міжнародних молодіжних організацій, молоді науковці, військові та спортсмени.

"Вони талановиті, розумні, ініціативні та всім серцем вболівають за нашу країну. Кожен з них на своєму місці допомагає виборювати нашу спільну свободу. Ми багато спілкувалися на різні теми, обмінювалися думками. Про нашу незалежність, майбутнє й про те, що ще кожен з нас може зробити, щоб наблизити перемогу", — написав 12 серпня на Facebook президент.

Володимир Зеленський також вручив активним молодіжним лідерам державні нагороди. Зокрема, державний орден за заслуги отримав 32-річний львівʼянин Юрій Дідула. Він є співзасновником руху "Будуємо Україну разом" благодійної організації "Українська освітня платформа". Мета руху — відновлення будинків, які постраждали від війни. Чоловік координує питання формування команди, залучення ресурсів та налагодження міжнародних зв‘язків. Також Юрій Дідула постійно бере участь у розробці державних стратегічних документів у молодіжній сфері.

Читайте також:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності