Медик львівської бригади тероборони отримав нагороду Головнокомандувача ЗСУ

Медик львівської бригади тероборони отримав нагороду Головнокомандувача ЗСУ

Лікарю вручили нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ "За досягнення у військовій службі" ІІ ступеня

Медик 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Андрій Посікіра отримав почесну нагороду Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Почесний нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ "За досягнення у військовій службі" ІІ ступеня медику вручив командир 103-ої бригади Валерій Курко.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Андрій Посікіра — помічник начальника медичної частини 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України. До повномасштабного російського вторгнення він був львівським лікарем-неврологом, а також керівником Центру допомоги ветеранам АТО "Фенікс", який інтегрувався у Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій.

"Медики на передовій — це приклад щоденного героїзму та самопожертви. Дуже часто — з ризиком для власних життів, під шквальним вогнем, вони здійснюють неймовірне, рятуючи своїх побратимів. Бойовий медик ЗСУ — це поєднання високої професійності, самопожертви та духу військового побратимства. Безумовно, це заслужена нагорода, і я пишаюсь, що люди, які вартують найвищих нагород, сьогодні несуть службу в 103-й бригаді!", — наголосив Валерій Курко.

Читайте також:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності