У Львові відкрили перші будинки для вагітних жінок-переселенок

У Львові відкрили перші будинки для вагітних жінок-переселенок

Тут зможуть проживати породіллі та жінки, які нещодавно народили, і знайшли прихисток у Львові

У Львові, на вулиці Тракт Глинянський відкрили перші збірні будинки, для вагітних, які рятують від війни. Тут вони зможуть перебувати у безпеці під цілодобовим медичним супроводом.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера міста, тимчасові помешкання для жінок-переселенок, які щойно народили, або виношують дітей – це один з елементів екосистеми "Незламні", яка створюється у Львові для підтримки та турботи постраждалих від війни. У відкритих будинках зможуть комфортно проживати  понад 100 людей.

" Безпека і цілодобовий медичний супровід – це те, що отримає тут кожна мама і дитина", – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, будинки для вагітних жінок, які знайшли у Львові прихисток від російського вторгнення. почали будувати першого травня. У рамках проєкту звели два двоповерхові будинки загальною площею 1300 м кв. У кожному — спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні, котельні.

За словами заступника міського голови Львова з питань містобудування Любомира Зубача, формат цього житла відрізняється від інших модульних містечках для переселенців у Львові. Це дерев’яні конструкції, які збирають на місці. Вони зручніші, бо йдеться про комфорт жінок при надії. Майбутні мами матимуть окремі спальні та санвузли, а от простори для відпочинку та приготування їжі  будуть спільними.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності