Родичі загиблої у ДТП львів'янки відсудили 460 тисяч грн моральної шкоди

Родичі загиблої у ДТП львів'янки відсудили 460 тисяч грн моральної шкоди

Франківський районний суд визнав винною та призначив покарання у вигляді іспитового строку львів'янці Катерині Камінській, котра у жовтні 2021 року, перевищивши швидкість, на смерть збила жінку на пішохідному переході на вулиці Науковій.

Про це редакції Lviv.Media стало відомо з матеріалів справи №465/10464/21.

Встановлено, що 29 жовтня 2021 року водійка автомобіля Volkswagen Golf Varіant, рухаючись зі швидкістю 90 км/год по вулиці Науковій, не знижуючи швидкості, збила на нерегульованому пішохідному переході жінку.

Від отриманих травм жінка померла в лікарні швидкої медичної допомоги.

У суді водійка визнала свою вину, зазначивши, що не зменшувала швидкості перед наближенням до пішохідного переходу та не зупинилася своєчасно, оскільки не помітила, що автомобілі, які рухалися праворуч від неї, зупинилися. При цьому пішохода вона не бачила, а коли відчула удар, то зупинилася і спробувала надати допомогу жінці, котру збила.

8 липня Франківський районний суд визнав її винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 ККУ, та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, звільнивши від покарання, призначивши іспитовий строк 1 рік.

Окрім того, суд зобов'язав жінку відшкодувати 150 тис. гривень моральної шкоди дітям загиблої та 50 тис. гривень — сестрі загиблої.

Також, згідно з рішенням суду, діти загиблої жінки отримають відшкодування в розмірі 260 тис. гривень від страхової компанії.

Читайте також:  

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності