У Львові незабаром можна буде замовити виїзд працівника ЦНАПу до мешканців

У Львові незабаром можна буде замовити виїзд працівника ЦНАПу до мешканців

Таким чином місто хоче зробити послуги доступними для всіх мешканців

Для мешканців Львівської громади, які за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП, запрацює послуга "Мобільний адміністратор". Скористатися нею можна вже з понеділка, 18 липня.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Як пояснює директорка міського департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик, таким чином місто хоче зробити послуги доступними для всіх мешканців. Цією послугою можуть скористатися люди з інвалідністю 1-ої групи, військовослужбовці та ті, хто перебуває на тривалому стаціонарному лікуванні й потребує стороннього догляду.

"Щоб замовити послугу, потрібно зателефонувати до ЦНАПу або заповнити електронне звернення на сайті міської ради. Адміністратор опрацює звернення і, узгодивши дату й годину візиту, приїде до мешканця. Спеціально обладнаний кейс дозволяє надати послуги в будь-якому місці — чи в помешканні, чи в іншому приміщенні, де перебуває людина", — зазначає Валентина Бартошик.

Серед послуг, які можна замовити "на місці", є послуги соціального захисту, житлові, послуги районних адміністрацій, управління державної реєстрації, різноманітні витяги, довідки та інше. Детальний перелік послуг можна знайти за посиланням.

Читайте також:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності