Львів отримав 100 велосипедів від жителів Данії

Львів отримав 100 велосипедів від жителів Данії

Переселенці можуть безкоштовно скористатися велосипедами у межах проєкту "Ровер.рент"

В межах благодійної кампанії "Bikes4Ukraine" Львів отримав першу партію велосипедів із Данії. Місто планує створити благодійний велопрокат "Ровер.рент", аби велосипедами змогли безкоштовно скористатись переселенці, які знайшли прихисток у Львові.

Про це повідомляють у Львівській міській раді.

Благодійну кампанію зі збору роверів започаткував у себе на батьківщині данський містопланувальник та ведучий програми “Life-Sized City” Мікаель Колвілл-Андерсен. Метою проєкту є збір 2 тис. велосипедів та 2 млн данських крон. Зазначається, що кошти необхідні для того, аби доставити велосипеди до Львова.

"До Львова переїхало багато українців, які вдома мали велосипеди. А тут – не мають. І ми зможемо їм допомогти, щоб вони були мобільними. Насамперед дбаємо про тих, хто є під опікою міста. Це ті, хто проживає в тимчасових містечках, в комунальних установах, в гуртожитках", - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Також Садовий зазначив, що така благодійна допомога є стимулом розвивати велоінфраструктуру у місті.

Тим часом Мікаель Колвілл-Андерсен переконаний, що надалі до благодійної ініціативи долучатиметься все більше данців. Аби мотивувати, їм показуватимуть та розказуватимуть, як конкретні велосипеди передаватимуть конкретним людям в Україні.

"Ми показуватимемо людям в Данії, що ми привезли ці велосипеди, що ми передали їх конкретним людям у Львові, Чернігові, Бучі, Бородянці. І це стане стимулом для данців робити донати, щоб покрити логістичні витрати та щоб передавати свої велосипеди українцям", - сказав Мікаель Колвілл-Андерсен.

Зареєстровані у Львові переселенці можуть безкоштовно скористатися велосипедами у межах проєкту "Ровер.рент". Взяти велосипед можна буде на одній з 10 станцій велопрокату. Їх облаштують у місцях проживання переселенців та в локаціях, які їм потрібно відвідувати. Наразі велосипеди юридично оформляють та готують до запуску прокату.

Читайте також: 

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності