Львівські хірурги-ортопеди подовжили кістку чоловікові, який мав онкологію

Львівські хірурги-ортопеди подовжили кістку чоловікові, який мав онкологію

Чоловікові довелось видалити частину кістки під час лікування пухлини

Львівські хірурги-ортопеди провели велику відновно-реконструктивну операцію 26-річному львів’янину, який лікувався від онкології. Втручання виконали спільно з відомим онкологом Ульріхом Екснером.

Про це повідомляє Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Три роки тому чоловікові довелось видалити частину кістки на нижній кінцівці, яка була уражена пухлиною — саркомою Юїнга. Завдяки лікуванню в онкологів, пацієнт тривалий час живе без рецидивів і почувається добре. Однак кістка, яку оперували, була трохи вкорочена.

"Внаслідок резекції сегмента кістка була трохи вкорочена, що спричинювало незручності молодій людині. Тож сьогодні ми здійснили реконструкцію: встановили два апарати зовнішньої фіксації Stryker, щоб подовжити кістку", — розповів ортопед-травматолог Олександр Щуровський.

Лікарям вдалося відновити нормальне функціонування кінцівки, встановивши спеціальну конструкцію швейцарського виробника. Вона практично не заважатиме у повсякденному житті, кажуть лікарі. Чоловік житиме з цією конструкцією кілька місяців.

"Щоб її зняти, потрібна буде ще одна операція. Проте це не лякає молодого чоловіка, який, до слова, нещодавно став татом. Він уже мріє про той час, коли, завдяки медикам, зможе жити повноцінним життям і не відчувати жодних незручностей", — зауважують у лікарні.

Читайте також:

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності