У Львові вводять додаткові карантинні обмеження

У Львові вводять додаткові карантинні обмеження

Нові обмеження починають діяти 30 жовтня

У Львові ввели додаткові карантинні обмеження. Заклади культури не прийматимуть відвідувачів уже з суботи. Також у місті заборонено проведення будь-яких масових заходів. Таке рішення прийняла львівська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Заклади громадського харчування працюватимуть за умови повної вакцинації працівників двома дозами вакцини від коронавірусу. Невакциновані працівники повинні мати негативні результати ПЛР або експрес-тесту. Заповненість у закладі не має перевищувати 50%, відстань між столами повинна бути не менше 1,5 метра. Також за столом дозволено сидіти не більше 4 людям.

Робота громадського транспорту дозволена при заповненості не більше 50%. Пільгові категорії населення зможуть користуватись транспортом лише з 11:00 до 16:00, за виключенням учасників бойових дій.

"Ми говоримо про транспорт, який їздить по Львову, де обов'язковий масковий режим, завантаженість транспорту - 50%. Вакцинація обов'язкова для водіїв, у перспективі можемо запровадити обов'язкову вакцинацію пасажирів, якщо ми не зупинимо наступну хвилю", - розповів мер Львова Андрій Садовий.

Непродовольчі магазини та ринки зможуть відвідувати ті, у кого є зроблене щеплення від Covid-19 або негативний результат на коронавірус. У місті дозволяється проведення матчів професійними командами, однак, без глядачів.

Продуктові магазини, аптеки та приміщення автомобільних заправних станцій прийматимуть покупців за умови заповненості не більше 50% торговельних площ та вакцинованих працівників. Відвідувачам не обов'язково бути вакцинованим чи мати результати тесту на коронавірус.

Спортивні зали працюватимуть у форматі індивідуальних занять. Всі працівники та відвідувачі повинні бути вакцинованими.

Салони краси працюватимуть лише за попереднім записом. Для них, як і для готелів, умовою роботи є наявність вакцинованих двома дозами вакцини працівників та відвідувачів. Для тих у кого не зроблене щеплення - негативний тест на коронавірус.

Окрім того, львів'янам не рекомендують відвідувати храми, а служби у церквах будуть транслювати онлайн.

Дотримання карантинних обмежень перевірятиме Патрульна поліція уже з суботи.

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила віднести Львівщину до червоної зони. Нові карантинні обмеження діятимуть з 30 листопада.

Школи Львівщини перейдуть на дистанційне навчання. Стаціонарно вчитимуться лише учні спеціальних закладів освіти та 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти. Також не переходити на дистанційне навчання можуть школи, де є 100% щепленого персоналу. Дитячі садки працюватимуть без обмежень.

Натомість у Львові усі школи без винятку відправили на дистанційне навчання. Діти старшої та молодшої школи дистанційно навчатимуться два тижні.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності