З шести компаній-забудовників вдалося стягнути 13 млн 139 тис. грн. Ці гроші вони заборгували за пайову участь на розвиток інфраструктури Львова. Про це 26 червня повідомив юридичний департамент Львівської міськради. Добровільно сплатили борги «Результату вдалося досягти шляхом переговорів та конструктивної комунікації між містом і бізнесом. Такий підхід дозволив громаді отримати належні їй кошти в дохід місцевого бюджету, а забудовникам – виконати свої зобов'язання без тривалих і витратних судових спорів», — йдеться в повідомленні юрдепартаменту. Пайову участь сплатили: ТзОВ «Преміум-Буд» – 1 млн 776 тис. грн; ТзОВ «Провесінь Ю.М.М.» – 634 тис. грн; ТзОВ «Пента Л» – 5 млн 105 тис. грн; ТзОВ «Інвестиційна компанія "Орієнтир"» – 2 млн 44 тис. грн; ТзОВ «Вашингтон Девелопмент» – 2 млн 214 тис. грн; ТзОВ «К17» та ТзОВ «Будівельна компанія "Глобус-К"» – 1 млн 366 тис. грн.