У Львові «Київстар» розширив тестову зону мобільного зв’язку 5G та запустив її на території головного залізничного вокзалу. Тепер пасажири можуть користуватися новою технологією. Про це повідомили у пресслужбі оператора 26 червня. Львів — перше місто для тестування 5G Львів став першим містом в Україні, де оператор тестує 5G. Спочатку мережу запустили в історичному центрі міста у січні 2026 року. За даними компанії, за цей час нею скористалися сотні тисяч абонентів, а значна частина мобільного трафіку вже проходить через 5G. Вокзал обрали як нову локацію через велику кількість людей і високе навантаження на мережу. Це дасть змогу перевірити, як технологія працює у місцях із великим потоком пасажирів. <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Freel%2F916509358115881%2F&show_text=false&width=380&t=0" width="380" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe> Як скористатися 5G Щоб скористатися 5G, потрібен смартфон із підтримкою цієї технології. Змінювати SIM-картку не потрібно — вона підходить і для 4G, і для 5G. Зараз тестові зони 5G також працюють у Харкові та Бородянці. У майбутньому їх планують розширити на інші міста, зокрема Київ і Одесу. Після завершення війни результати тестування використають для розвитку мережі 5G в Україні. Нагадаємо, Vodafone ще у квітні 2026 року відкрив тестування 5G на Головному залізничному вокзалі Львова.