Львівський суд оштрафував матір за патрон, який син приніс до ліцею

Львівський суд оштрафував матір за принесений сином патрон до ліцею

Дитина принесла патрон до школи і демонструвала його однокласникам

Залізничний районний суд Львова оштрафував Юлію Г. за ухилення від виконання батьківських обовʼязків. Її син приніс до ліцею патрон до травматичного пістолета. Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили 19 червня в Єдиному державному реєстрі.

Приніс патрон та показував однокласникам

За даними справи, випадок стався на початку травня 2026 року. Малолітній син Юлії Г. приніс до навчального закладу патрон до травматичного пістолета. “Демонстрував однокласникам, що викликало у них побоювання за безпеку. Таким чином вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП”, — йдеться в постанові.

Мати на судове засідання не прийшла, хоч і була двічі належним чином повідомлена. Попри це, суд визнав її винною і оштрафував на 850 грн. Також з неї стягнуть 665 грн судового збору. Якщо протягом 15 днів, з моменту вручення копії постанови, жінка не оплатить штраф, то з неї підлягає стягнення у подвійному розмірі. Постанову ще можна оскаржити.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності