У львівському АТП №1 аудитори виявили порушення майже на 6 млн грн

АТП №1 Львів: аудитори виявили порушення майже на 6 млн грн
Фото: Alltransua

Аудитори зафіксували списання боргів, незаконні надбавки працівникам і витрати на ремонти автобусів

Під час ревізії у Львівському комунальному автотранспортному підприємстві №1 аудитори виявили фінансові порушення на 5,8 млн грн. Частину з них — на понад 1,4 млн грн — вдалося усунути ще під час перевірки. Про це 22 червня повідомили у Західному офісі Держаудитслужби.

Які порушення виявили

Найбільше порушення стосується списання боргів двох підприємств на 4,4 млн грн. За даними аудиторів, у 2023–2025 роках посадовці АТП №1 вчасно не вживали заходів, щоб стягнути ці кошти з боржників. Зокрема, не зверталися до виконавчих органів і пропустили строк позовної давності. У грудні 2025 року борги списали як безнадійні.

Також аудитори зафіксували незаконні виплати працівникам на 589,4 тис. грн. Людям, які мали дисциплінарні стягнення, нараховували надбавки за високі досягнення у роботі. Під час ревізії працівники добровільно повернули ці гроші.

Ще 382,6 тис. грн підприємство витратило на ремонт транспорту, хоча автомобілі перебували на гарантії. Аудитори вважають, що за ці ремонти заплатили двічі. Порушення під час перевірки усунули.

Окрім цього, АТП №1 витратило 244,3 тис. грн на ремонт автобусів, які, згідно зі шляховими листами, у цей час працювали на маршрутах. Водночас документів, що підтверджували ремонт, не було. Ці кошти відшкодували механіки, які мали оформити документацію.

Також підприємство сплатило 186,2 тис. грн штрафів через недостатню кількість транспорту на маршрутах. Під час ревізії ці гроші стягнули з винної особи.

Після перевірки директору АТП №1 надіслали вимоги усунути всі виявлені порушення. Матеріали ревізії передали до Львівської обласної прокуратури.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності