У Львові висадили 96 дерев на честь загиблих захисників України

У Львові висадили 96 дерев на честь загиблих захисників України

Тепер у місті є Парк пам’яті

До Дня захисників та захисниць у Львові створили Парк пам’яті. Для цього висадили 96 іменних дерев на честь загиблих у зоні АТО/ООС Героїв.

Дерева спільно із родинами Героїв висаджували вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок.

"Звідси неймовірний краєвид на місто. Є великий символізм цієї локації, парку. Дерево дає життя. Ця локація буде місцем, де можна прийти подумати, порадитися", - зазначив перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Локацію для створення Парку пам’яті та висадки іменних дерев обрали спільно із родинами полеглих бійців. Кожна родина також обирала собі дерево, яке змогла ознакувати іменем загиблого батька, чоловіка чи сина.

Для висадки підібрали саджанці квітучих дерев – яблуні, груші.

"Кожен може підійти та обрати собі близьке до серця дерево. Тут є різні види, але переважно це є квітучі дерева, які мають невеличкі плоди на осінь. Зокрема, у нас тут є райські яблуні, груші, ірги, горобини, глоди. Ми зробили все можливе для того, аби у цьому місці дерева росли дуже добре. Це є чудова локація, тому що це колишній монастирський сад. Тут завжди були фруктові дерева", - наголосила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.Додамо, що під час висадки дерев використовували спеціальну ґрунтосуміш, до складу якої входить корисний компост, виготовлений на міській компостувальній станції.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності