У Львові визначились із початком опалювального сезону

У Львові визначились із початком опалювального сезону

Теплопостачання відновлять уже з понеділка

Опалювальний сезон розпочнеться у Львові вже з наступного тижня. Тож усі споживачі теплопостачальних підприємств отримають тепло з 11 жовтня.

За словами заступниці міського голови Ірини Маруняк, технічно будинки та об'єкти теплопостачання готові до опалення. Окрім того, завтра для управляючих компаній оголосили робочий день.

Опалення подаватиметься до усіх категорій споживачів – школи, садочки, лікарні і населення. Сьогодні на основі заявок тепло отримує 16 бюджетних установ.

Розпочинають подачу тепла через похолодання. На вихідних у Львові буде низька температура повітря. Тож місто вирішило подати тепло у будинки.

«Станом на сьогодні будинки готові до подачі тепла, акти готовності підписані, водою системи заповнені, проведена повірка лічильників. Провели роботи на інженерних мережах внутрішньобудинкової системи будинків», - зазначила Ірина Маруняк.

Уже до вівторка усі будинки повинні отримати тепло. Посадовиця зазначає, що управляючі компанії та ОСББ будуть самі вирішувати чи приймати теплопостачання. Тобто будинки мають провести низку дій для того, щоб мешканці отримали тепло.

Новини Львова

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності