Львів'яни вибороли 6 медалей на Іграх Нескорених

Серед медалей є два золота

У Нідерландах відбувалися Ігри Нескорених. На змаганнях четверо львів’ян здобули 6 медалей різного ґатунку. Про це повідомляє Львівська міська рада.

"Наші нескорені спортсмени повернулись з Invictus Games The Hague 2020.  Приїхали додому не з пустими руками, а з перемогами та медалями. Але головне — вкотре показали світові незламний дух українських воїнів та нашого народу. Які, попри все, борються за Україну на всіх фронтах", — сказав мер Львова Андрій Садовий.

Так, цьогоріч на Іграх Нескорених львів'яни завоювали:

• Віктор Легкодух — золото у штовханні ядра, срібло у веслування на тренажері
  • Ігор Галушка — золото та срібло у веслуванні на тренажері
  • Сергій Калитюк — срібло у командних змаганнях зі стрільби з лука
  • Дмитро Афанасьєв — срібло у командних змаганнях зі стрільби з лука

Додамо, цьогоріч на Паралімпійських Іграх, які відбувались у березні, львівський спортсмен Василь Кравчук став чемпіоном із лижних перегонів.

Нагадаємо, 20 квітня представник Львівщини Віктор Легкодух виборов другу медаль на Іграх Нескорених — срібло у греблі на тренажері. У скарбничці львів’янина на Іграх Нескорених уже було золото у штовханні ядра.

Також у  той день ще один львів’янин отримав медаль на Іграх Нескорених. Ним став Ігор Галушка, який виборов золото у веслуванні на тренажері на 4 хвилини.

Раніше збірна України зі стрільби, до складу якої входить двоє львів’ян, виборола друге місце на Іграх Нескорених 2022. А перед тим Україна отримала перше золото у цьому сезоні Ігор Нескорених. Його здобув Родіон Сітдіков у штовханні ядра з результатом 9,46 м. Крім золота, у перший день змагань українці вибороли срібло і бронзу. Призерами стали Артем Лукашук і Іван Герецун. Вони брали участь у змаганнях зі стрибків у довжину.