• Головна
  • Лайфстайл
  • Познайомилися ще у школі та мріяли мандрувати світом: подружжя відвідало 112 країн та поділилося своїми секретами

Познайомилися ще у школі та мріяли мандрувати світом: подружжя відвідало 112 країн та поділилося своїми секретами

Познайомилися ще у школі та мріяли мандрувати світом: подружжя відвідало 112 країн та поділилося своїми секретами

Подружжя звільнилося зі старої роботи й придбало дім на колесах, аби відправитись у подорож

Хадсон та Емілі Крайдер відвідали 112 країн, але їхня спільна подорож почалася задовго до цього. Вони з маленького містечка Ланкастер, штат Пенсільванія у США. Пара познайомилась в п'ятому класі й почала зустрічатися в середній школі. Вони розповіли, що їхньою метою в коледжі було купити фургон та відвідати усі штати в Америці.

Про це пише CNBC.

Пара почала відкладати гроші для цієї мети після одруження в 2012 році, але всього через кілька років батько Хадсона помер від серцевого нападу.

«Це було для нас нагадуванням про те, що ми не маємо гарантій на завтра», — каже 32-річний Хадсон.

Тож це спонукало їх продати все своє майно й купити старий автофургон. Крім того, подружжя залишило свої робочі місця — Емілі — менеджера з маркетингу в агентстві, а Хадсон — фінансового планувальника. Проте через два роки вони досягли своєї мети — об’їхали всі 50 штатів.

Зараз, коли пара продовжує подорожувати й хоче відвідати кожну країну світу, вони витрачають менше, ніж коли жили в Округу Колумбія. Водночас під час подорожі подружжя віддалено працює, щоб профінансувати свої мандрівки. Вони викладають англійську онлайн, створюють контент на YouTube та Instagram та продають тримачі для дезінфікуючих засобів для рук на кліпсах на Amazon.

За їх словами, Крайдери відвідали всі континенти, крім Антарктиди. Вони навіть склали рейтинг основних регіонів світу на основі вартості мандрівки — від найдешевшого до найдорожчого:

  1. Азія.
  2. Південна Америка.
  3. Африка.
  4. Середній Схід.
  5. Австралія.
  6. Європа.
  7. Північна Америка.

Азія

«Їжа — це одна з категорій подорожей, яку не закладають у бюджет, але це вартість, яку найлегше підрахувати», — каже пара.

Так, на Балі та в Індонезії ці витрати були низькими. Наприклад вони коштували nasi goreng, витрачаючи лише 1 долар на цю страву.

«Спробувати вуличну їжу — це чудовий спосіб дізнатися культуру країни», — сказала Емілі.

За її словами, їхні улюблені азіатські страви це пад-тай і кхао-сої з Таїланду та в’єтнамський бан-мі.

Водночас подружжя економить на житлі, проживаючи у місцевих жителів. Зокрема на Балі вони зупинилися у «наймилішої родини» всього за 4 долари за ніч. Пара також використовує сайт, де мандрівники можуть знайти місцевих жителів, які пропонують безкоштовне житло. Наприклад у Швейцарії вони зупинилися в іншої пари, яка приготувала для них раклет, традиційну швейцарську страву, й покатала їх на параплані.

Південна Америка

У Південній вдалося зекономити, адже багато заходів були безкоштовними. За їх словами, подружжя досліджує та виділяє бюджет на основні види діяльності, якими вони хочуть займатися, перш ніж відвідати будь-яку країну. Відтак вони подорожували дивовижними місцями, такими як Патагонія та Перу, не бронюючи гіда. Все тому, що з онлайн-ресурсами «було легко знайти це самостійно». Подружжя називає це «подорож у стилі зроби сам», коли вони знаходять транспорт і досліджують міста, не замовляючи тур.

Африка

За словами пари, подорожі «зроби сам» поширюються навіть на сафарі. Так, у Східній Африці Хадсон і Емілі орендували автомобіль й самостійно проїхали через Серенгеті.

Середній Схід

За словами подружжя, транспорт це зазвичай метро, ​​автобуси. Але оренда автомобіля також може бути того варта. Пара витрачала найбільше на транспорт на Близькому Сході, в середньому по 14 доларів за поїздку.

«Якщо хтось їде до Йорданії, візьміть напрокат автомобіль — це чудовий спосіб познайомитися з місцевими», — каже Хадсон.

Австралія

Пара витратила 85 доларів на круїз по гавані Сіднея, який проходив повз Сіднейський оперний театр.

«Ми вважаємо за краще витрачати трохи менше грошей на житло та їжу й більше на враження», – пояснює такі витрати Емілі.

Вони витрачали найбільше на заходи в Австралії, в середньому 42,50 доларів за досвід. Транспорт водночас був відносно дешевим – в середньому 3 долари за поїздку. Круїз також був прикладом того, як пара створює контент у дорозі, оскільки вони співпрацювали з однією компанією.

Європа

Порівняно з Парижем, такі міста як Прага та Будапешт «однаково гарні», але житло там вдвічі дешевше. Щоб пересуватися, подружжя використовувало безлімітний проїзний Eurail, щоб подорожувати в будь-яку кількість місць протягом заброньованого періоду часу. Бюджетні авіакомпанії, такі як Wow Air і Ryanair, також були «дивовижними» варіантами.

«Ми полетіли за 12 євро і витратили більше на Uber до аеропорту», ​​— жартує Хадсон.

Вони шукали бюджетне житло, а потім бронювали його через Airbnb або Booking.com за «найкращими пропозиціями». Зазвичай вони зупинялися у «справді дешевих готелях чи мотелях».

Північна Америка

Хоча Нью-Йорк незмінно вважається найдорожчим містом у США, це популярне місце для мандрівників, які відвідують Північну Америку. Пара пересувалася там пішки, або ж їздила на «дивовижному» метро Нью-Йорка за 2,75 долара за поїздку. За словами пари, вони використовували Google Maps, щоб отримати інформацію про розклад автобусів і метро майже в кожному великому місті, яке вони відвідали. Також вони сказали, що використовують блоги та групи у Facebook, щоб знайти пропозиції щодо громадського транспорту.

Що радить пара

Хадсон та Емілі намагаються знайти баланс між комфортом та ціною, обираючи житло. Це часто призводить до вибору між кондиціонером і Wi-Fi, каже Хадсон.

«Читання найновіших відгуків про помешкання дає поточну інформацію про чийсь досвід перебування там. Ми не бронюємо місця без відгуків за останні чотири-п’ять місяців», — зазначила Емілі.

Бонусні бали за кредитними картками також допомагають заощадити гроші.

«Картки Chase Sapphire Preferred і Reserve є нашими улюбленими, оскільки ними можна користуватися у багатьох різноманітних готелях й авіакомпаніях», — каже жінка.

Подружжя планує майбутні подорожі за допомогою Google Flights, яка повідомляє їх, якщо ціна авіаквитка падає нижче певної суми.

«Замість того, щоб зосереджуватися на одному конкретному пункті призначення, виберіть п’ять місць, які ви хочете відвідати, і встановіть для них сповіщення», — рекомендує Емілі.

Лайфстайл

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності