Легкоатлети зі Львівщини вибороли три золоті медалі на чемпіонаті України

Збірні Львівщини стали найкращими в бігу, стрибках та метанні

Спортсмени зі Львівщини виграли три золоті медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбувався на львівському на стадіоні "Скіф".

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Збірна Львівщини стала найкращою у видах витривалості — це біг на дистанціях 800, 1500, 5000 та 3000 метрів з перешкодами. Найкращий результат наша команда показала і в стрибках.

Не було рівних легкоатлетам Львівщини і в метанні. Тут враховували результати зі штовхання ядра, метання молота, метання спису та метання диску. У дисциплінах спринту збірна Львівщини виборола другу сходинку.

На дистанції 800 метрів серед юнаків бронзовою призеркою стала Юлія Григор‘єва. Серед юніорів "срібло" виборов Даниїл Гнатів, а "бронзу" — Андрій Гук.

На дистанції 1500 метрів серед юніорів "срібло" виборов Михайло Мазепа. На вдвічі довшій дистанції з перешкодами чемпіонами стали Роман Ростикус серед дорослих та Олег Шварц серед юніорів. Серед жінок "золото" виборола Вікторія Дуткевич.

Алевтина Дубіль серед юнацтва виборола "золото" у стрибках у висоту, а серед юніорок чемпіонкою стала Вікторія Майстренко. Чемпіоном став Владислав Лавський, срібним призером — Вадим Кравчук. Серед жінок "золото" виборола Ілона Заскалько.

У стрибках у довжину чемпіонкою серед юнацтва стала Зоряна Оливко, серед юніорок — Аліна Лістунова, серед дорослих "бронзу" виборола Марія-Анастасія Шабля. Зоряна та Аліна також стали чемпіонками у потрійному стрибку.

У штовханні ядра "золото" виборола Христина Бойчук, віцечемпіонами стали Анна Ващук, Анна Колядко та Нікіта Титуса, бронзовим призером став Данило Кравич.

У метанні спису різної ваги "золото" виборов Іван Муха, срібними призерами стали Іван Фляк та Оля Галембовська. "Бронзу" виборов Дмитро Шеремет. У метанні диску віцечемпіоном став Віктор Горєлов.

Довідково:За нагороди на чемпіонаті позмагались представники 20 областей та міста Києва.Найбільше представництво на змаганнях мала збірна Львівщини. Нашу область представляли спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл Дрогобича, Буська, Новояворівська, Сокаля, Кам’янки-Бузької, Червонограда та Львова.