Чи буде з 1 жовтня темно в домівках: пояснення Міненерго

Чи буде з 1 жовтня темно в домівках: пояснення Міненерго

Відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок ворожих обстрілів

Міністерство енергетики заявило, що застосування відключень із 1 жовтня в жодному регіоні не планується. Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Як твердить відомство, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, поки що достатньо для забезпечення потреб споживачів. У денні години спостерігається профіцит потужностей, а тому застосування відключень з 1 жовтня у будь-якому з регіонів країни не планується.

"Однак відключення споживачів можливі у випадку пошкодження енергетичної інфраструктури ворогом під час обстрілів, як це відбувалося минулого опалювального сезону", - заявили в міністерстві.

Щодо графіків можливих відключень, які були розроблені та заздалегідь опубліковані операторами системи розподілу, то вони "можуть бути застосовані ВИКЛЮЧНО! у разі обстрілів та пошкодження енергетичного обладнання".

У Міненерго нагадали, що в Україні триває наймасштабніша за всі часи незалежності ремонтна кампанія на об’єктах енергетики. "Завдяки цим зусиллям енергосистема повною мірою буде готова до проходження опалювального сезону без відключень електроенергії та, відповідно, обмежень споживачів", - запевнили в міністерстві.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності