• Головна
  • Економіка
  • У Польщі хочуть запустити залізничне сполучення з українськими Нижанковичами

У Польщі хочуть запустити залізничне сполучення з українськими Нижанковичами

У Польщі хочуть запустити залізничне сполучення з українськими Нижанковичами

Із подібною ініціативою виступив маршалок Підкарпатського воєводства

Минулого місяця компанія PKP Polskie Linie Kolejowe завершила будівництво нової платформи на польсько-українському кордоні в Мальховіцах. У випадку, якщо буде запущено регіональний рейс Перемишль - Нижанковичі, цю платформу мають використовувати прикордонники, які перевірятимуть пасажирів на даному маршруті.

Підготовка та запуск пасажирського сполучення на лінії № 102 є ініціативою маршалка Підкарпатського воєводства, йдеться у відповіді прес-служби Міністерства внутрішніх справ та адміністрації Польщі.

У міністерстві також повідомили, що дата запуску курсів наразі залежить не від МВС та адміністрації, а від регіональної влади. Як заявила Моніка Конопка з прес-служби Канцелярії маршалка Підкарпатського воєводства, польський перевізник вже звернувся до керівництва українського міністерства інфраструктури, щоб з’ясувати умови, за якими потяги, що належать місцевій польській владі, можуть рухатися територією сусідньої країни. Також ведуться переговори щодо безпеки пасажирів. Влада регіону гарантує, що вони залишаються в постійному контакті з усіма сторонами, включаючи прикордонні служби, для ухвалення найкращих рішень.

– Але через війну це нелегко, – зазначає представник місцевої влади. Канцелярія маршалка підкарпатського воєводства готова фінансувати залізничне сполучення між Перемишлем і Нижанковичами, але визнає, що поки що неможливо повідомити дату відкриття лінії чи розклад руху.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності