• Головна
  • Культура
  • Повернення "Мертвого півня" Легендарний гурт знову на сцені (ФОТО)

Повернення "Мертвого півня" Легендарний гурт знову на сцені (ФОТО)

Повернення "Мертвого півня" Легендарний гурт знову на сцені (ФОТО)

Після 12 років перерви “Мертвий півень” влаштував сольний концерт із новим вокалістом

"Мертвий півень" припинив творчу діяльність ще у 2011 році. Після смерті лідера гурту Михайла Барбари у 2021 році здавалося, що ця історія вже закінчилась. Втім учасники групи зібрались разом, знайшли нового вокаліста і тріумфально повернулись на сцену.

До звичного складу — Юрка Чопика (акустична гітара), Олекси Слободяна (ударні), Андрія Альфавіцького (перкусія), Романа Чайки (гітара) та Ярини Якуб'як (вокал) — приєднались Любко Радомський (ірландська сопілка, саксофон, флейта) та Юрій Рокецький (вокал).

Юрій Рокецький добре відомий в українській рок-спільноті. Від 2004 року він був вокалістом та басистом гурту “Green Silence”

Початок концерту затримався через повітряну тривогу, тож програму довелось дещо скоротити. На концерт прийшло багато молоді. Більшість глядачів, схоже, мали менше років, ніж засновний у 1989 році гурт.

Співзасновниця гурту Ярина Якуб'як спеціально прилетіла із Філадельфії (США), щоби взяти участь у концерті.

На концерті лунали не лише відомі хіти "Мертвого півня". Вперше прозвучала пісня "Прага" на вірш Олекси Стефановича. Ще одну нову композицію "Камаради, до паради" гурт виконав разом із Мар'яном Пирогом (гурт "Пиріг і батіг") та учасником "Пікардійської терції" Андрієм Капралем

Під час концерту на сцену тричі виходив знаний український письменник Юрій Андрухович. Він виконував пісні разом із Юрієм Рокецьким та Яриною Якуб'як.

Христина Соловій виконала пісні “Гобелен” Віктора Неборака та “Я помру від застуди” Сергія Жадана.

У фіналі концерту на сцену вийшла "Пікардійська терція" у повному складі. Разом з "півнями" "пікардійці" виконали "Старенький Харлей" — кавер на власний хіт 1994 року.

Культура

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності