Армреслери з Львівщини вибороли 3 нагороди на чемпіонаті Європи

Ганна Сидорович та Олександр Ільницький зі спортивного клубу "Львівські леви" успішно представили Україну на турнірі з армресленгу

Спортсмени з Львівщини успішно представили Україну на європейському турнірі з армреслингу, який зараз відбувається у Румунії. У командному заліку на чемпіонаті жіноча збірна України здобула першість.

Про це на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook повідомило управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

"У ваговій категоріі 50 кг серед жінок віце-чемпіонкою стала львів’янка Ганна Сидорович: у неї срібло в боротьбі на праву руку та срібло в боротьбі на ліву руку", - повідомляють в управлінні про успіх дівчини, яка здобула одразу дві нагороди.

Відомо, що Ганні Сидрович 24 роки, 2 з яких вона професійно займається рукоборством. Дівчина походить з Золочівського району Львівщини та працює на підприємстві ТзОВ “Електроконтакт Україна”. На змаганнях серед учасників Львіської області вона зайняла два срібних місця, а торік на чемпіонаті України у м. Кременець на Тернопільщині виборола 2 та 4 місця відповідно. Після таких досягнень українська федерація армреслінгу запросила Анну до Збірної України у складі 120 осіб.

У ваговій категорії 110 кг бронзовим призером у боротьбі на праву руку став Олександр Ільницький. Спортсмену 28 років, 10 з яких він займається армспортом. 2017-го року Олександр успішно проявив себе у цьому виді спорту під час проживання у Франції, де представляв спортивний клуб La Force de Lion. Обидвоє спортсменів  зараз представляють спортивний клуб «Львівські леви».

Нагадаємо, як повідомляв Lviv.Media, 11 спортсменів-юніорів з Львівщини вирушили 10 травня у Францію, аби позмагатись на Всесвітній літній Гімназіаді.