Три матеріальні кити української війни — боєприпаси, бронетехніка, авіація
Військовий експерт та очільник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут зазначає, що контрнаступ розвивається з такою швидкістю, на яку мають змогу Сили оборони. Він не вважає, що потрібно наступати швидше, адже за кожною пришвидшеною дією стоїть людське життя.
Про це Чмут повідомив в інтерв’ю ВВС.
«А що таке успішність операції? Швидкість? То давайте закидаємо людьми і буде швидкість.
У всього є своя ціна. Ціна швидкості — це людські життя. Чи готові ми пожертвувати 50 тисячами наших чоловіків і жінок для того, щоб хтось в телевізорі подивився на швидкість зміни ліній на карті?», — пояснив Чмут.
Очільник «Повернись живим» вважає, що було б у нас зараз 100 «абрамсів» — нічого б не змінилося. Також Чмут називає три кити української війни, які потрібні з точки зору західної допомоги або закупівель — боєприпаси, бронетехніка, авіація.
- Дата публікації
За словами Тараса Чмута, на війні дуже потрібні нові люди:
«Звичайно, нам в цілому потрібні люди, з ними вже проблеми. Нам треба мотивовані, здорові й навчені люди. І ми розуміємо, що match (перетин) цих трьох позицій — це, скоріше за все, економічно успішна людина, яка створює економіку в країні, приносить додану вартість. І коли ми її забираємо в армію, то ми не просто отримуємо мінус один з економіки, це мінус два, бо вона в армії споживатиме ресурс».
Нагадаємо, 26 липня Сили оборони України відмінусували ще 590 військових російської окупаційної армії. Так, за весь час повномасштабної війни втрати путінських військ у живій силі сягнули вже 244 270 осіб.