Необхідно знайти 120 фур для перевезення технічної допомоги партнерів
У Центрі Оборонних Стратегій ЗСУ терміново потребують допомоги. Необхідно знайти 120 фур, що можуть зі Львова курсувати через кордон для перевезення технічної допомоги партнерів.
Контакти перевізників та дані по фурах потрібно надсилати в повідомлення заступниці голови правління у Центрі Оборонних Стратегій Аліні Фроловій.
Заправку паливом ЗСУ забезпечать.
Крім того, щоб допомогти армії, можна стати донором крові. У Львові це можна зробити в обласному центрі служби крові, що за адресою вул. Пекарська, 65. Також здати кров можна у Львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Миколайчука, 9 та на станції переливання крові Львівської залізниці на вул. Івана Огієнка, 5.
Донорів шукають і у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. У Львівському національному університеті імені Івана Франка для студентів створили гугл-форму, через яку можна записатися на донорство.
Разом з тим допомогти можна і фінансово. Учора ми розповідали про фонди, які підтримують армію, і яким можна перерахувати кошти. А сьогодні Нацбанк відкрив спецрахунок для допомоги армії.
Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708
"Рахунок — мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – у іноземній валюті (долари США, євро, британські фунти), так і від українського бізнесу та громадян — у національній валюті", — пояснили в Нацбанку.
Якщо немає змоги допомогти грішми, можна плести маскувальні сітки. Цим у межах країни займається проєкт “Маскувальна сітка для армії руками волонтерів”. Організація об’єднує понад сотню волонтерських груп по всій Україні. Перелік груп можна знайти за посиланням. Також у Львові діє Волонтерський Центр При Церкві Вознесіння, де плетуть маскувальні сітки.
Також усіх, хто може тримати зброю в руках, закликають вступати до лав територіальної оборони. Процедуру максимально спростили. Тепер для цього треба лише прийти у пункт рекрутингу та мати паспорт.
Водночас у Львові провели зустріч із громадськими організаціями та волонтерами, які готові допомагати із забезпеченням вимушено переміщених осіб. У місті для цього створили координаційний центр. Усіх, хто може допомагати фізично або засобами першої необхідності, просять звертатись за телефоном 032 254 60 79.
Найбільше зараз потребують:
- Термозберігаючі ковдри, спальні мішки, каримат, матраци, одяг та дощовики;
- Миючі засоби для тіла, зубні пасти та щітки, підгузки та прокладки, паперові рушники, антисептик, спирт, маски багаторазові та одноразові;
- Гребінці, жіноча, чоловіча та дитяча спідня білизна, рушники з мікрофібри, багаторазові набори посуду;
- Батарейки, свічки, ліхтарики;
- Харчування: вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування.
Адреси пунктів збору:
- Залізнична адміністрація – вул. Виговського, 34
- Личаківська адміністрація – вул. Костя Левицького, 67
- Шевченківська адміністрація – вул. Липинського, 11
- Галицька адміністрація – вул. Ференса Ліста, 1
- Сихівська адміністрація – просп. Червоної Калини, 66
- Франківська адміністрація – вул. Генерала Чупринки, 85