Для їх безперебійної роботи, кожен медзаклад повинен мати резерв пального мінімум на 5 днів
В українських лікарнях для роботи в екстрених умовах є понад 3 тисячі генераторів. Вони дозволяють закрити мінімальну потребу в електроенергії.
Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України.
«Для роботи в екстрених умовах в українських лікарнях є понад 3 тисячі генераторів різної потужності, які дозволяють закрити мінімальну потребу в електроенергії. Для їх безперебійної роботи, кожен медзаклад повинен мати резерв пального мінімум на 5 днів», - йдеться в повідомленні.
Натомість вже найближчим часом до лікарень поставлять ще понад 2 тисячі генераторів.
- Дата публікації
Водночас за словами заступника міністра охорони здоровʼя Богдана Боруховського, кожна лікарня, в якій стаціонарно лікуються пацієнти, має як мінімум один генератор. Він дозволяє закрити мінімальну потребу в електроенергії та дає електроживлення в операційні та реанімації.
- Дата публікації
Крім генераторів значна частина медзакладів також забезпечена станціями супутникового інтернету Starink. Так, в лікарнях зараз встановлено більше тисячі станцій, які дозволяють їм навіть в критичних ситуаціях залишатися на зв'язку.
Нагадаємо, у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України пояснили, як викликати «швидку» під час блекауту. Детальніше про це читайте тут.
Додамо, на Львівщині заклади охорони здоров‘я мають працювати навіть у випадку блекауту.