Усі воїни були в полону ще з 2022 року
У пʼятницю, 26 червня, з російського полону повернулися ще 160 українських захисників. Усі повернуті перебували у полоні з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
Додому повернулися солдати, сержанти та офіцери
“Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на “Азовсталі”, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямку”, — йдеться в повідомленні Зеленського.
У Координаційному штабі уточнили, що серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.