Жираф Ротшильда - другий найбільш зникаючий підвид жирафів у світі
Зоопарк у чеському місті Острава атакували скаргами після того, як у соціальних мережах з’явилася фотографія лева, який пожирає труп тварини. З’ясувалося, що це був померлий 19-річний жираф Ротшильда із цього ж зоопарку, а це фото додали у публікацію про його смерть.
Про це пише Daily Mail.
Працівники зоопарку казали, що жираф погано себе почував. Через його невтішний стан працівники вирішили приспати тварину.
Жираф спочатку впав, важко дихав і більше не піднімався. Все вказувало на серцеву недостатність. Через загальний стан, гіпоксію, вік і стрес тварини ми приступили до її евтаназії
речниця зоопарку Шарка Новакова
Але потім у Facebook-сторінці зоопарку виклали пост із текстом: “Понад 300 кг м'ясо тварини використали як їжу для домашніх тварин та інших м'ясоїдних, як це й заведено у природі”. І він одразу ж викликав критику.
Дуже сумно... навіть якщо це закон природи, фотографія недоречна...
написав один із читачів
Я не вважаю, що це гарний вибір фото для опису смерті жирафа. Можливо є якийсь гарний знімок того самого жирафа, який весело гуляє по зоопарку?
написав інший читач
Коли ми повідомляємо про смерть людини, ми даємо гарне фото, а не як черв’яки з її очей лізуть... адже це теж природно, правда?
обурився ще один користувач
Але знайшлися й деякі люди, які назвали цю ситуацію цілком нормальною.
Це життя, як ти думаєш, чим має харчуватись лев?
написав один з читачів
Правильне рішення, принаймні його використали. Я звісно думаю, що краще було б сфотографувати лева без шматка жирафа. Люди читають коментарі, не всім це потрібно бачити
написав один із коментаторів
На жаль, Дісней зазвичай лідирує серед публіки, тому люди втрачають уявлення про реальність….
припустив один із коментаторів
У зоопарку ж зазначили, що жираф був вже старий, йому було дев'ятнадцять років, а живуть вони в середньому до двадцяти років. Крім того, працівники зазначили, що продовжать розводити на своїй території цей вид жирафів.
На даний момент у нас є два молодих жирафа - один самець і одна самка, розведення, безсумнівно, продовжиться
пресслужба зоопарку
Додамо, що це другий найбільш зникаючий підвид жирафів у світі. Лише кілька сотень з них зараз зустрічаються в дикій природі в Кенії та Уганді. Зазвичай жирафи Ротшильда живуть від 10 до 15 років, а у неволі – до 25 років.