• Спорт
  • Львівські “Карпати” вдома поступилися житомирському “Поліссю”

Львівські “Карпати” вдома поступилися житомирському “Поліссю”

Матч завершився з рахунком 1:3 на користь житомирської команди

У суботу, 28 вересня, львівський футбольний клуб “Карпати” програли в домашньому поєдинку команді “Полісся” з Житомира. Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь житомирян.

Перебіг матчу

Першим забив гол ФК “Полісся”, відзначився Борис Крушинський на 18-й хвилині. Уже через хвилину рахунок зрівняв гравець ФК “Карпати” Денис Мірошниченко. Під кінець першого тайму, на 45+1 доданій хвилині, відзначився гравець житомирської команди Олексій Гуцуляк. Зазначимо, що Олексій Гуцуляк — колишній гравець ФК “Карпати”. У другому таймі, на 70 хвилині, знову відзначився гравець житомирського клубу Олександр Назаренко

До слова, це вже четвертий програш львівської команди в поточному сезоні Української Премʼєр-ліги. Також ФК “Карпати” мають у своєму активі дві перемоги та дві нічиї. Вони здобули вісім очок за вісім турів в УПЛ і посідають 10 місце. Наступний матч ФК “Карпати” зіграють у пʼятницю, 4 жовтня, на виїзді з ФК “Інгулець” з Кіровоградщини.