• Спорт
  • Володимир Зеленський відзначив львівських паралімпійців державними нагородами

Володимир Зеленський відзначив львівських паралімпійців державними нагородами

Нагородили Павла Баля, Віктора Дідуха, Наталю Морквич та їх тренерів

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами трьох паралімпійців з Львівщини та їх тренерів, які завоювали медалі на Паралімпійських іграх-2024. Про це 20 вересня повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Державні нагороди отримали

Паралімпійців відзначили державними нагородами за досягнення високих спортивних результатів на ХVІІ літніх Паралімпійських іграх у Парижі. Зі Львівщини призерами Паралімпіади стали Віктор Дідух, Павло Баль та Наталія Морквич. Спортсмени завоювали “золото”, “срібло” та дві “бронзи”.

Фото з нагородження українських паралімпійців
  • Павло Баль, бронзовий призер з пара велосипедного спорту, отримав орден “За заслуги” ІІІ ступеня.
  • Віктор Дідух — чемпіон та бронзовий призер з пара тенісу настільного був нагороджений орденом “За мужність” І ступеня.
  • Наталію Морквич, срібну призерку з фехтування на візках, нагородили орденом княгині Ольги ІІ ступеня.
  • Олександра Дідуха, особистого тренера Віктора Дідуха, — орденом “За заслуги” IІІ ступеня
  • Світлану Колеснікову, особистого тренера Наталії Морквич, — орденом княгині Ольги ІІ ступеня.
  • Богдана Добранського, особистого тренера Павла Баля, — медаллю “За працю і звитягу”.

До слова, збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку, здобувши 82 медалі. Паралімпійці завоювали 22 золоті, 28 срібних і 32 бронзові медалі.