• Спорт
  • ФК “Карпати” зіграли внічию з полтавською “Ворсклою”

ФК “Карпати” зіграли внічию з полтавською “Ворсклою”

“Карпати” відкрили рахунок, але не змогли втримати переможний результат

У суботу, 31 серпня, львівський футбольний клуб “Карпати” зіграв в нічию з полтавським ФК “Ворскла”. Поєдинок завершився з рахунком 1:1 і відбувався на стадіоні “Україна” у Львові. Першими рахунок відкрила львівська команда, однак у другому таймі полтавцям вдалося забити у відповідь.

Перебіг матчу

На 15-й хвилині поєдинку голом вдалося відзначитись футболісту ФК “Карпати” Артуру Шаху. Це другий гол 19-річного футболіста у цьому сезоні. Вже у другому таймі, на 57-й хвилині, відзначився 33-річний півзахисник полтавської “Ворскли” Олександр Скляр, який й закріпи остаточний рахунок зустрічі.

Святкування футболістів “Карпат” після забитого голу

До слова, наразі ФК “Карпати” посідають 10 місце в турнірній таблиці української Премʼєр-Ліги. За пʼять турів футбольного чемпіонату львівʼяни здобули одну перемогу, двічі отримали нічийний результат і двічі програли. Наступний поєдинок ФК “Карпати” зіграють з чинним чемпіоном Премʼєр-Ліги донецьким “Шахтарем”. Матч відбудеться 14 вересня. Номінальним господарем буде донецька команда.